![](https://static.wixstatic.com/media/78dfe9_d6e2b54ee55a40b2bfef0262b858671a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_100,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/78dfe9_d6e2b54ee55a40b2bfef0262b858671a~mv2.jpg)
Ще два тепловізійні дрони Mavic 3T були передані роті ударних безпілотних авіаційних комплексів 22 окрема механізована бригада та сьогодні заступили на службу.
Цей проєкт на мільйон – результат спільних зусиль нашого Фонду та подкасту Інше інтерв'ю Володимира Анфімова. Перші два БПЛА були передані в бригаду в січні. Збір на інші два – гривня до гривні – йшов дуже важко, поки ми не попросили допомоги у добровольців. І ось тут стався справжній прорив! Два десятки друзів проєкту, які оголосили персональні збори, усього за 10 днів поповнили рахунок «Інших пташок» на 300 тисяч гривень. Збір було закрито!!!
Ще, і ще раз дякуємо цим неймовірним людям! Вони не є знаменитостями, чи блогерами з величезною аудиторією. Але завдяки підтримці власних друзів - вони досягли поставленої мети.
![](https://static.wixstatic.com/media/78dfe9_76a5779e87c249b9b136b85b2b50d527~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/78dfe9_76a5779e87c249b9b136b85b2b50d527~mv2.jpg)
Після поїздки на схід Володимир Анфімов сьогодні оголосив про старт нового сезону «Іншого інтерв’ю» та нового великого збору. Свої нові проєкти анонсує і Фонд «Підтримай армію України». І ми таки знову будемо звертатися по вашу допомогу! Приєднуйтеся!
Виявилося, що ставати другом проєкту, оголошуючи персональний збір, - набагато ефективніше, ніж донатити потихеньку самотужки. Завдяки подібній колаборації ми можемо зробити набагато більше!!!